Rycerstwo Niepokalanej

“Kocham i pozdrawiam Ciebie, Matko, która jesteś w niebie.”

schola

Kim jesteśmy i jak działamy?

Rycerstwo Niepokalanej, będące wyrazem oddania Matce Bożej Niepokalanej, tworzy niezwykłą wspólnotę, której członkowie kierują swoje starania ku nawróceniu i uświęceniu swojego życia. Po przeżytym nawróceniu i podjęciu osobistego procesu uświęcenia, wypełniają swoje serca misją Kościoła, adaptując ją do swojego życia codziennego.

Ich pragnienie nie ogranicza się do wewnętrznej przemiany, ale rozszerza się na nieśenie Ewangelii Chrystusa na szerokie wody społeczeństwa, stając się źródłem nadziei i odnowy dla ludzi. Jako rycerze Niepokalanej, czują się wezwani do głoszenia tej Ewangelii jako drogi prowadzącej do zbawienia i pełni życia, pragnąc przywracać wiarę i nadzieję w sercach wielu.

W ich służbie dla Matki Bożej, inspirują innych do podążania drogą świętości i poświęcenia, czyniąc ze swojego życia i działalności prawdziwe świadectwo miłości Bożej.

schola

Informacje kontaktowe

Rycerstwo Niepokalnej spotyka się na wspólnej Eucharystii i modlitwie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9.00